Julián Chytil

Julián Chytil

makléř pro oblast LitovleKontaktujte mne

Mám zájem

Vítejte

NA MOJÍ WEBOVÉ STRÁNCE

V Hanácké realitní kanceláři působím od konce roku 2013, kdy jsme otevřeli novou pobočku v Litovli, Třebízského ulici. Hanácká realitní kancelář je díky dobrému jménu od roku 1993 pro obyvatele regionu synonymem pro úspěšnou a spolehlivou firmu, která jim poskytuje jistotu, že svojí nemovitost prodají či pronajmou s co nejlepším výsledkem. Hlavní náplní mé práce je zprostředkovat prodej nebo pronájem převážně rezidenčních, ale i komerčních nemovitostí. Během své práce v realitní kanceláři jsem měl možnost setkat se s opravdu zajímavými a různorodými typy obchodních případů a také měl tu čest poznat stovky klientů, ať už prodávajících nebo kupujících, s nimiž v mnoha případech spolupracuji dodnes. Ke každé zakázce přistupuji vždy s cílem o maximální spokojenost všech zúčastněných stran. Jsem přesvědčený o tom, že individuální přístup, naslouchání potřeb klientů a jejich následné efektivní řešení je zcela určitě správnou cestou.

Nafocení nemovitosti

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

PRÁVNÍ SLUŽBY A SERVIS

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

INZERCE NEMOVITOSTI

PLÁNOVÁNÍ PROHLÍDEK

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

KOMUNIKACE S KLIENTY

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

FINANCOVÁNÍ NEMOVITOSTI

PARTNERSKÉ SLUŽBY

ÚSPORA VAŠEHO ČASU

Po realizaci desítek nejrůznějších obchodních případů od nájmů bytů, kancelářských, obchodních, skladovacích či výrobních prostor po prodej širokého portfolia bytů, rodinných domů, staveb a pozemků různých druhů, různé velikosti a hodnoty, věřím, že drtivá většina klientů, se kterými jsem spolupracoval, byla se službami naší realitní kanceláře a potažmo i službami mými, plně spokojena. Navíc při realizaci těchto obchodů čerpám i životní zkušenosti, které mi pomohly pochopit, že má práce není jen o prodeji nemovitostí, ale i o pochopení klienta, že nemovitost není jen dům či byt, ale i kus života a vzpomínek s ním spojených. Závěrem bych rád poděkoval všem dosavadním klientům za velice dobrou spolupráci. Těm z Vás, kteří zatím o spolupráci s naší realitní kanceláří jen uvažují, bych rád řekl, že je jen na Vás, zda se rozhodnete naše služby využít, ale každopádně než se rozhodnete jít vlastní cestou, Vám doporučuji, pokud si nejste stoprocentně jisti svým budoucím konáním, nezávazný rozhovor na téma prodeje nemovitostí. 

Těším se na setkání s Vámi

Julián Chytil

5
let v oboru

50
realizovaných obchodů

100
spokojených klientů

CERTIFIKOVANÝ
MAKLÉŘ

Jsem součástí Evropského klubu realitních kanceláří, který zastřešuje své členské realitní kanceláře a makléře. Jsme skupina profesionálů, která prochází pravidelným školením a získává certifikaci pro svou práci s realitami. Společně tvoříme realitní trh v České republice.

Moje nemovitosti

Máte nějaké otázky?
chytil@hrk.cz

Zavolejte mi
+420 774 616 614

Pobočka Litovel:
Třebízského 662/4, Litovel

Napište mi zprávu

Julián Chytil
makléř

Hanácká realitní kancelář spol. s r.o.