Josef Hron

Josef HronKontaktujte mne

Mám zájem

Vítejte

NA MOJÍ WEBOVÉ STRÁNCE

Výše zobrazený makléř se na realitním trhu pohybuje 25 let. Makléř Vám může nabídnout kus svých zkušeností, výdrž při realizaci Vaší zakázky a to že se v dané lokalitě denně pohybuje zaručuje jistý místní tah na branku. Jedná se i o to, že se neztratí to co je denně na očích. Silnou stránkou makléře je velmi dobrá orientace v problematice starších činžovních domů. Samořejmostí je všeobecná orientace ve všech komoditách realitního trhu a slušný všeobecný přehled. Oporou Vaší budoucí volby může být i důvěra v silný tým HRK, jehož je nahoře vyobrazený makléř součástí.

Nafocení nemovitosti

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

PRÁVNÍ SLUŽBY A SERVIS

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

INZERCE NEMOVITOSTI

PLÁNOVÁNÍ PROHLÍDEK

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

KOMUNIKACE S KLIENTY

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

FINANCOVÁNÍ NEMOVITOSTI

PARTNERSKÉ SLUŽBY

ÚSPORA VAŠEHO ČASU

Co mě přivedlo do HRK

V letech 1991-1992 jsem řídil s týmem spolupracovníků systém správy 10.500 městských bytů na olomouckém magistrátu. V letech 2005-2009 jsem řídil správu 1200 privátních bytů. Činnost jsem zastával sám, kdy jsem měl k ruce pouze účetního a tým rukodělných spolupracovníků. Po ukončení této činnosti a ročním studiu angličtiny jsem hledal podobné managerské uplatnění. To se mi však nepodařilo. Příčinou byl můj věk 50+ i zřejmě hospodářská krize. Při hledání dalšího směrování jsem se setkal s poptávkou na angažmá v HRK. Tak se setkala moje 20 letá praxe v realitách s plánem na dalších nejméně 15 let činnosti v oboru. Zamýšlím totiž pracovat pokud to půjde. Naštěstí lze v realitách při vhodném systému práce vydržet ve smysluplné činnosti i do 80 let věku. Zkušenosti těch kteří to dokázali učí o nutnosti udržení mentální i tělesné kondice. 

Co se mi podařilo za minulé čtvrtstoletí realizovat 

Dá se říci, že objem realizovaných obchodů mnou osobně nebo v týmech které jsem řídil nebo byl jejich součástí překračuje částku 1500 mil Kč. Osobně si nejvíce považuji prodeje více jako 25 činžovních domů v centru i v širším centru Olomouce. Mezi těmito objekty byly nemovitosti pro finanční instituce, pojištovny i řadu klientů jako fysických osob. Mnozí klienti byli, jsou i věřím že i v budoucnu zůstanou významnými obchodními přáteli. Zajímavou činností byla i spolupráce s Arcibiskupstvím olomouckým a několika obecními úřady při jejich developerské činnosti. Mohu Vám nabídnout v budoucnu za svou osobu i spolupracující tým HRK kus zkušeností, výdrž, silný tým a jasný cíl práce

26
let v oboru

500
realizovaných obchodů

1000
spokojených klientů

CERTIFIKOVANÝ
MAKLÉŘ

Jsem součástí Evropského klubu realitních kanceláří, který zastřešuje své členské realitní kanceláře a makléře. Jsme skupina profesionálů, která prochází pravidelným školením a získává certifikaci pro svou práci s realitami. Společně tvoříme realitní trh v České republice.

Moje nemovitosti

Pronájem bytu 2+kk na ulici Bacherova v...

Olomouc

Nabízíme pronájem zánovního bytu 2+kk o výměře cca 52 m2 + terasa,...

Cena: Cena v RK

Prodej pozemku v obci Tršice

Tršice

Prodej mírně svažitých pozemků o rozloze 2 600 m2 na okraji obce Tršice u...

Cena: 499 900 Kč

Prodej sanatoria Kunov u Bruntálu

Nové Heřminovy

Nabízíme prodej bývalého sanatoria v atraktivním turistickém a...

Cena: 5 000 000 Kč

Máte nějaké otázky?
hron@hrk.cz

Zavolejte mi
+420 608 063 698

Pobočka Olomouc:
Riegrova 6, Olomouc

Napište mi zprávu

Josef Hron
makléř

Hanácká realitní kancelář spol. s r.o.