Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator
×
ikona telefon

Bezplatná linka: 800 222 002

Petr Vičar
Ing. Miroslav Novák
Denisa Kopová
Hana Korytarová
Petra Onderková
Tamara Madrová
Jiří Zavadil
Ivana Filoušová Tomanová
Radana Nesvadbová
Petr Korytar
Irena Sýkorová
Bc. Martina Vičarová

Prodávejte nemovitosti
SE SILNÝM TÝMEM V ZÁDECH

Hanáckou realitní kancelář založil můj otec v roce 1992 jako jednu z prvních realitních kanceláří v Olomouci i v České republice. Já jsem s ní rostl a sledoval, jak se úspěšně vyvíjí, jak se rozšiřuje tým makléřů a spektrum poskytovaných služeb. V roce 2003 jsem naskočil do pracovního nasazení a postupně si prošel všemi fázemi realitní činnosti. Když jsem v roce 2011 přebíral vedení naší společnosti byl jsem si vědom skutečnosti, že mi otec předává do rukou i dobré jméno naší rodiny, které je s firmou silně provázáno. Je to závazek, pro který udělám maximum. Neobešel bych se bez silného týmu odborníků, který kryje záda mě i našim klientům. Jsem si vědom, že se nedá žít jen z historie, proto našim klientům jako první přinášíme nejnovější trendy z oblasti propagace nemovitostí a realitní práce. Současně širokou veřejnost informujeme o aktuální situaci na realitním trhu, třeba prostřednictvím realitního vlogu.

Region známe do detailu

Naše společnost byla založena v roce 1992 a jsme tak nejdéle působící realitní kancelář v olomouckém kraji. Za tuto dobu jsme získali tisíce spokojených klientů, kteří prodávali, pronajímali nebo se jen přišli poradit. Neprodáváme sice nejvíce nemovitostí na světě, ale v našem regionu jsme v oblasti realit na špici.

ikona tradice

Hájíme Vaše zájmy

Prodej nemovitosti je zásadním životním rozhodnutím. Proto je nutné, aby tu vaši prodával zkušený odborník, který bude hájit vaše zájmy - bez kompromisu. V naší společnosti je stabilní tým odborníků s dlouholetými zkušenostmi. Všichni se pravidelně vzdělávají v oblastech práva, realit i marketingu, aby vám - prodávajícím spolupráce s námi přinesla maximální užitek.

ikona tým

Každý klient je pro nás VIP

Ke každému klientovi a jeho nemovitosti přistupujeme individuálně, stanovíme marketingový plán prodeje, který následně vyhodnocujeme a přizpůsobujeme až k úspěšné realizaci. K propagaci používáme moderní nástroje jako jsou videoprohlídky, virtuální prohlídky, záběry z dronu nebo cílená propagace na sociálních sítích. Pokud Vás zajímá, jak pracujeme, podívejte se zde.

ikona přístup

Nedělejte kompromisy

Prodej nebo koupě nemovitosti je životní událost a často jsou s tím spojeny veškeré rodinné úspory. Jde opravdu o hodně, proto při výběru správného partnera nedělejte žádné kompromisy. Naše společnost zajišťuje právní servis s renomovanou právní kanceláří Arrows, tak aby eliminovala veškerá rizika. Důkazem naší serióznosti jsou již tisíce realizovaných obchodů bez jediného poškozeného klienta.

ikona garance

Členství zajišťuje sílu

Jsme zakládajícím členem Evropského klubu realitních kanceláří, který sdružuje realitní profesionály z ČR i zahraničí a dokážeme vám tak zprostředkovat realitní služby po celé ČR ale i blízkém zahraničí. Jsme také hrdým a aktivním členem Okresní hospodářské komory Olomouc. Díky členství v těchto organizacích jsme neustále v úzkém spojení s dalšími profesionály v našem oboru.

ikona členství

Největším oceněním je pro nás spokojený klient

Hlavním cílem a současně také naší největší radostí jsou spokojení klienti, kteří se k nám opakovaně vracejí nebo nás dále doporučují svým známým a přátelům. Bez tohoto přístupu bychom tady nemohli fungovat již téměř 30 let.

ikona reference

Historie týmu