Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator
×
ikona telefon

Bezplatná linka: 800 222 002

blesky

Zajistíme profesionální prodej nemovitosti

  • Našim klientům šetříme čas a starosti
  • Odborný odhad tržní ceny nemovitosti
  • Perfektní reklama & prezentace nemovitosti
  • Vždy hájíme klientovy zájmy
  • Vyjednáme maximální prodejní cenu
  • Kvalitní právní servis & bezpečný převod nemovitosti
Chci prodat
foto
blesky

Profesionální focení

Zvyšují návštěvnost, urychlují prodej a navíc hezky vypadají. Nechte Vaši nemovitost vyniknout díky profesionálním fotografiím. Postaráme se o to, abychom ji prezentovali v tom nejlepším světle.

Chci prodat
blesky

Videoprohlídky

Věděli jste, že videoprohlídka zvyšuje až čtyřnásobně návštěvnost vašeho inzerátu? S videoprohlídkou si mohou zájemci projít celou nemovitost do pár minut. Dokonce hned několikrát za sebou.

blesky

3D virtuální prohlídka

Využijte možnost našich 3D virtuálních prohlídek a proveďte kupující každou z místností. Díky virtuální prohlídce uvidí zájemci všechny detaily, aniž by museli vstávat od obrazovek.

Chci prodat
blesky

Záběry z dronu

Ukažte světu Vaši nemovitost z ptačí perspektivy. Zájemci ji tak uvidí z úplně nového úhlu a lépe si představí její umístění v krajině.

blesky

Homestaging

Správná příprava nemovitosti před jejím prodejem je zcela klíčová a může výrazně zvednout její hodnotu a urychlit prodej. K tomu slouží home staging nebo virtuální staging, díky kterým nemovitost moderně a vkusně zařídíme.

Původní stavPo stagingu

Další ukázky:

blesky

Vizualizace

Jak můžu prezentovat fotografie projektu, který ještě není dokončený? Pomocí vizualizací! S využitím této služby můžete všem dopodrobna předvést Vaši vizi.

Chci prodat
blesky

Půdorysy 2D, 3D

Na jakou stranu je orientovaný obývák? A budu mít v nové ložnici dost světla? Na časté dotazy klientů dokáže jednoduše odpovědět půdorys. Naši klienti mohou využít jeho 2D nebo 3D variantu.

3D půdorysy

blesky

Sociální sítě máme v malíčku

Na našem Instagramu, Facebooku a Youtube kanálu pravidelně vydáváme obsah pro více než 6.000 sledujících. Právě Vaše nemovitost může být novou hvězdou sociálních sítí.

blesky

Placené on-line kampaně

Víte, že Češi v průměru tráví na sociálních sítích přes 2,5 hodiny denně? Proto za propagaci nemovitostí na soc. sítích utratíme měsíčně desítky tisíc korun, a to s jediným cílem: Prezentovat Vaši nemovitost mase lidí. Dokonce i těm, kteří právě nebrouzdají po realitních portálech.

Chci prodat
blesky

Proč do toho jít s námi

Ověřená realitka

Již od roku 1992 pomáháme klientům s nemovitostmi. A nezáleží na tom, jestli jde o prodej velkého výrobního areálu nebo malé chatky.

Hrajeme fér

Při spolupráci s naší RK znáte dopředu podmínky spolupráce. Provize je splatná až po převedení nemovitosti na nového majitele a vyplacení kupní ceny.

Bez starosti a stresu

Prodejem nemovitosti Vás provedeme od A do Z. Jsme si vědomi, že pracujeme s celoživotními úsporami, proto majetek i peníze našich klientů chráníme všemi prostředky.

Tým zkušených profesionálů

Náš stabilní tým makléřů jde z dobou. Neustále se pro Vás školíme a zdokonalujeme.

Hájíme Vaše zájmy

Naši makléři absolvovali již tisíce prohlídek. Vědí, jak obhájit nastavenou cenu a nezláká je první nabídka slevy.

Známe svůj region

Jsme nejdéle působící realitní kancelář na Olomoucku. Za tuto dobu jsme získali tisíce spokojených klientů a prošli tisíce místních nemovitostí.

blesky

Chcete prodat nebo pronajmout svou nemovitost?

Napište nám

Nevíte si rady? Volejte řediteli:

Ing. Petr Korytar +420 603 866 113